אספקה מהירה

תוך 1-4 ימים עד בית הלקוח!
1700-555-249

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין 

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00


חבילת זוהרים לחתונה - למה לא כדאי לוותר?

הפקת חתונה כרוכה בהרבה מאוד הוצאות כספיות. אתם יושבים יחד עם רשימת התוספות והאטרקציות לאירוע ומנסים להחליט איפה כדאי להשקיע? מה מיותר? על מה לא כדאי לוותר? אם אתם מתלבטים האם כדאי לרכוש חבילת זוהרים לחתונה או לא המשיכו לקרוא, כאן תוכלו למצוא מידע שימושי וגם פרטים על רשת חנויות כפר גלעדי בה תמצאו מבחר גדול של אביזרים לאירועים במחירים משתלמים. רשת כפר גלעדי היא אחת הרשתות הגדולות, הוותיקות והטובות ביותר בארץ בתחום האביזרים לאירועים ומסיבות.

הצלחה של חתונה נבחנת ברחבת ריקודים מלאה

רחבת הריקודים היא המקום בו האורחים שלכם משתתפים בשמחתכם ומבלים אתכם. כחתן וכלה אתם מבלים את רוב הערב ברחבת הריקודים, תרצו להיות מוקפים שם בהרבה אורחים שמחים. בכדי להבטיח רחבת ריקודים שמחה ומלאה אתם זקוקים למוזיקה טובה ולחבילה של זוהרים לחתונה לשיפור מצב הרוח. רחבת הריקודים מתמלאת כאשר הדי ג'יי בוחר שירים אהובים עם קצב וכאשר אתם מחלקים את הזוהרים. נסו לחשוב אלו זוהרים אתם אוהבים לקבל באירועים של אחרים וכאלו תבחרו בעבור החתונה שלכם. את הזוהרים אפשר יהיה גם לפזר על השולחנות או לחלק בין השולחנות בכדי לעודד את האורחים שיושבים לקום אל רחבת הריקודים.

השקעה קטנה לתמורה גדולה

בעוד בעבור אטרקציות אחרות לאירועים תשלמו סכומי כסף גבוהים, חבילת זוהרים לחתונה אינה דורשת השקעה כספית משמעותית. בעלות זניחה של כמה מאות שקלים בעבור חבילת זוהרים גדולה תצליחו לרומם את מצב הרוח, לשמח את האורחים ולשמוח גם בעצמכם. אם אתם מחפשים את הדרך לחסוך ולצמצם בהוצאות כדאי לבחון אפשרות להחליף אטרקציה יקרה בה בחרתם בחבילת זוהרים לחתונה כאטרקציה לאירוע.

אלו אביזרים מתאימים לחתונה שלנו?

רשת כפר גלעדי מציעה מבחר גדול של זוהרים לחתונה ושאר אביזרים. אצלנו תוכלו למצוא פריטים קלאסיים פשוטים לצד פריטים מיוחדים יותר. אם מדובר באירוע יוקרתי מעוצב, תוכלו לבחור בהתאם גם את האביזרים. ספרו לנו על עיצוב האירוע שלכם או על קונספט מיוחד המוביל את האירוע ונמליץ בהתאם על סט אביזרים. מה דעתכם לבחור אביזרים בצבע אחד המשתלב בקו העיצוב של המתחם? דווקא האחידות בחלוקת האביזרים תוכל להוסיף לאירוע הרבה סגנון.

זוהרים גימיקים לחתונה :  קטלוג
חבילת זוהרים במחיר מיוחד:
חבילה זוהרת במיוחד
בניית אתרים 2all