ווצאפ סניף רחובות ווצאפ סניף יבנה
כוכב
ווצאפ שירות לקוחות - האתר

משלוחים:

1-6 ימי עסקים עד בית הלקוח!

*עלות משלוח 29 ש"ח לכל חלקי הארץ

לקונים ב299 ש"ח ומעלה- משלוח ב15 ש"ח בלבד!!!

סניפים

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00

*בשורת החיפוש כיתבו מילה או חלק ממנה 

אביזרים לחתונה

כאשר אנו מדברים על אביזרים לחתונה אנו לא מדברים על חליפה החתן, שמלת הכלה או על טבעות לחתונה. אביזרים לחתונה משמע כל אותם אביזרים נוספים ונלווים אשר נועדו להקפיץ את האירוע שלכם, להוסיף עוד קריצה ייחודיות, שמחה ופאן לרחבת הריקודים או לאירוע עצמו. מזה מספר שנים לא קטן הלך והתפתח כל נושא רכישת אביזרים לחתונה והוא נהוג היום כמעט בכל חתונה, מסיבת רווקות ובאירועים רבים נוספים.


אפשר לומר שגם האורחים המגיעים לחגוג עם החתן והכלה מחכים לאותם צ'ופרים קטנים וכייפים שהם יודעים כי צפויים לקבל במהלך הערב בשלב כזה או אחר והם מחכים לראות אילו אביזרים לחתונה הם יקבלו והם אף לוקחים אותם עימם הביתה בסוף הערב לפנק ולהפתיע את ילדיהם.

 

לאור הביקוש הגדול יוצא שמגוון האביזרים לחתונה הקיימים כיום בשוק הוא רחב מאוד ומידי שנה צצים רעיונות חדשים ומוצרים כייפים נוספים שמרחיבים את האפשרויות לבחירה מבין שפע אביזרים לחתונה שניתן לרכוש.

אנו בחנות כפר גלעדי מסייעים לזוגות רבים לבחור ולהרכיב חבילות של אביזרים לחתונה על פי מגוון שיקולים כמו טעם האישי, אופי האורחים, סגנון האירוע שלהם, מקום ומועד של האירוע.

 

לעיתים אנו נשאלים האם לא כדאי לחסוך את ההוצאה הזו על פני הוצאות אחרות (שהרי הפקת אירוע חתונה כרוך בהוצאות רבות) ואנו תמיד מייעצים שלא לחסוך בקטגוריה הזו. דווקא אביזרים לחתונה אלו הם שמוסיפים הרבה מעבר לעלותם ומייצרים אווירה טובה מצחיקה, מדרבנים אנשים להיכנס לרחבת הריקודים, להיסחף עם המוזיקה ולהישאר עם חוויה טובה מהאירוע. החלטה זו נכונה על אחת כמה וכמה כאשר עלותם של האביזרים לחתונה היא זעומה ביחס לרוב הוצאות החתונה ותרומתם לחוויה ולשמחה באירוע היא גדולה ומשמעותית. למעבר לקטלוג לחצו כאן.

logo בניית אתרים