ווצאפ סניף רחובות ווצאפ סניף יבנה
כוכב
ווצאפ שירות לקוחות - האתר

משלוחים:

1-6 ימי עסקים עד בית הלקוח!

*עלות משלוח 29 ש"ח לכל חלקי הארץ

לקונים ב299 ש"ח ומעלה- משלוח ב15 ש"ח בלבד!!!

סניפים

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00

*בשורת החיפוש כיתבו מילה או חלק ממנה 

זוהרים לחתונה

נדמה כי היום לא יכולה להתקיים חתונה ללא זוהרים לחתונה, הדבר הפך להיות לחלק ממוצרי הצריכה הבסיסיים ביותר שדואגים להם חתן וכלה ברשימת המטלות שלהם להפקת ואירגון האירוע.

למעשה כשאנו אומרים זוהרים לחתונה אנו כוללים בשם הכולל הזה מגוון אדיר של מוצרים שמה שמאפיין את כולם היא העובדה שהם כולם בולטים, זוהרים, מנצנצים או זורחים בחושך. כל זה נועד ומיועד על מנת להקפיץ את רחבת הריקודים שבה בשלב מסוים התאורה החזקה יורדת, מעט חשוך יותר וכאן נכנסים לתמונה זוהרים לחתונה שיוצרים אלמנט מקפיץ ומדליק לרחבת הריקודים ומטרתו בין היתר ליצור עוד פאן והנאה לרוקדים החוגגים.

 

זוהרים לחתונה כוללים שלל מוצרים כמו צמידים, פנסים, שרשראות, משקפיים, לדים, קשתות לראש, טבעות ועוד אין סוף מוצרי לבוש שקיבלו תפנית והצטרפו לחבורת הזוהרים לחתונה.

את הזוהרים לחתונה מחלק בדרך כלל הדי ג'יי ברגע המתאים והוא משלב את החלוקה שלהם עם מוזיקה מקפיצה: האוס, דאנס או כל מוזיקה אחרת שעושה שמח ויוצרת כייף ושמחה ברחבה. הריי כולנו הגענו ביום הזה לשמח חתן וכלה ואין ספק שזוהרים לחתונה עוזרים לנו בהשגת המטרה הזו.


את הזוהרים לחתונה ניתן לרכוש באחת משתי הדרכים - ניתן להגיע אלינו או להזמין טלפונית ולבחור מכל מוצר שאתם אוהבים את הכמות שבה אתם מעוניינים וכך לווסת ולבחור בעיקר במוצרים מסוימים המועדפים עליכם. אופציה שניה היא לבחור באחת מהחבילות המוכנות שיש לנו שבהן דאגנו ליצור שילב וגיוון מעניין בין שלל מוצרי זוהרים לחתונה כך שיחסוך ויקל עליכם את ההתבלטות כמה ובאילו מוצרים לבחור ורחבת הריקודים תהיה צבעונית מעניינת ומגוונת.


לעיתים אנו נשאלים איזו כמות של זוהרים לחתונה כדאי ומומלץ להזמין אז נסביר שכמובן שיש לקחת בחשבון את כמות האורחים הצפויים להגיע לחגוג עמכם ואת אופייה של החתונה. יש חתונות עם 700 אורחים ויותר ולעומתן יש חתונות עם 300 אורחים או פחות. כמובן שהדבר תלוי גם בתקציב העומד לרשותכם. את מוזמנים להגיע או לפנות אלינו ונשמח להתאים לכם על פי הצרכים שלכם חבילת זוהרים לחתונה
שתתאים בדיוק לכם.
למעבר לקטלוג לחצו כאן.

logo בניית אתרים