ווצאפ סניף רחובות ווצאפ סניף יבנה
כוכב
ווצאפ שירות לקוחות - האתר

משלוחים:

1-6 ימי עסקים עד בית הלקוח!

*עלות משלוח 29 ש"ח לכל חלקי הארץ

לקונים ב299 ש"ח ומעלה- משלוח ב15 ש"ח בלבד!!!

סניפים

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00

*בשורת החיפוש כיתבו מילה או חלק ממנה 

יום הולדת סמי הכבאי

הילד שלכם חי ונושם את התכנית סמי הכבאי? הפתיעו אותו במסיבת יום הולדת סמי הכבאי עם קישוטים, אביזרים, מתנות ושני הורים נרגשים בתחפושת של כבאים. את סמי הכבאי בעצמו לא תוכלו להביא אל המסיבה, אך דווקא כן תצליחו לקשט את הבית עם בלונים של סמי הכבאי, לעצב את שולחן הכיבוד בכלים חד פעמיים עם דמותו של סמי, להמציא משחקים ברוח התוכנית ולחלק לכל האורחים הקטנים קסדות של כבאים. 


קישוטי סמי הכבאי למסיבה

מסיבות יום הולדת סמי הכבאי נפוצות מאוד בקרב ילדי הגנים כך שניתן יהיה למצוא קישוטים מוכנים. במחירים שווים לכל כיס תמצאו מפה, כרזות, דגלונים ושלטים עליהם מודפסות הדמויות האהובות מהסדרה. אם תרצו להכין בעצמם את הקישוטים תוכלו להדפיס תמונות של סמי הכבאי ולתלות אותן. בכדי לייצור מראה אחיד כדאי להוסיף לעיצוב גם בלונים בצבעים שמתאימים למסיבת יום הולדת סמי הכבאי. הצבעים המומלצים הם : כחול, אדום, לבן וצהוב.

שולחן יום הולדת סמי הכבאי

עיצוב שולחן הכיבוד במסיבת סמי הכבאי יהיה פשוט ומהיר. כל שעליכם לעשות הוא לרכוש מפת יום הולדת מסדרת סמי הכבאי, להוסיף צלחות ולהשלים את הסט עם כוסות תואמות. גם את המפיות אפשר יהיה לבחור מסדרת סמי הכבאי. אם אתם מעדיפים לבחור כלים בגוון אחיד תוכלו לעצב את השולחן עם כלים חד פעמיים בצבע אדום, צהוב, כחול ולבן.


משחקי משימה והצלה

ההפעלות לילדים במשימה תהיינה גם כן באווירה של סמי הכבאי. בהתאם לגילאים של הילדים אפשר יהיה להפעיל חידון בנושא, משחקי תפקידים ומשימות הצלה. עם קצת דמיון ויצירתיות תארגנו פעילות מצחיקה בה הילדים יוצאים למשימת הצלה או כיבוי אש. אם אנכם מעוניינים להפעיל בעצמכם את הילדים אפשר לשכור מפעיל/ה חיצוניים. אל תשכחו להשמיע במהלך המסיבה מספר פעמים את השירים מהסדרה.


עוגת סמי הכבאי

כל עוגת שוקולד פשוטה נוכל להפוך לעוגת סמי הכבאי כאשר נצפה אותה בתמונה אכילה של דמויות הסדרה. בהתאם ליכולת שלכם אפשר גם לעצב עוגה עם בצק סוכר וזילופים של קרם. עוגות בעיצוב סמי הכבאי ניתן להזמין בכל קונדיטוריה שמספקת עוגות יום הולדת לילדים. 

logo בניית אתרים