ווצאפ סניף רחובות ווצאפ סניף יבנה
כוכב
ווצאפ שירות לקוחות - האתר

משלוחים:

1-6 ימי עסקים עד בית הלקוח!

*עלות משלוח 29 ש"ח לכל חלקי הארץ

לקונים ב299 ש"ח ומעלה- משלוח ב15 ש"ח בלבד!!!

סניפים

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00

*בשורת החיפוש כיתבו מילה או חלק ממנה 

יום הולדת קונספט

עומדים לקיים מסיבת יום הולדת בביתכם? בשורות הבאות תוכלו למצוא 5 טיפים מעשיים להכנת יום הולדת קונספט.


מסיבות ימי הולדת הנערכות בסביבת המגורים מחייבות אתכם להיערכות מוקדמת גם בכל הנוגע לארגון סביבת המגורים וגם בכל הנוגע לאבזור הבית באביזרי מסיבה. על מנת לייעל את ההכנות המקדימות הנדרשות לחגיגת יום הולדת בבית, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם לאמץ את כל אחד מחמשת הטיפים הבאים:


תחמו את חלל המגורים המרכזי בו אתם עומדים לקיים את המסיבה- במידה ובחרתם לקיים את מסיבת יום ההולדת בביתכם, אנו ממליצים לכם להגדיר מראש את האזור בו תיערך המסיבה ולדאוג לתחם את האזור באמצעות אביזרי קישוט חדר להכנת יום הולדת קונספט. את החלל בו בחרתם לקיים את מסיבת יום ההולדת בביתכם מומלץ לפנות מפריטי ריהוט העלולים לגרום לצפיפות. מומלץ לפנות את כל מערכות הריהוט הגדולות לפינה אחרת בשטח הבית ולפנות מקום מקסימאלי לאירוח המסיבה בהתאם למספר המשתתפים בה.

הציבו עמדות נשנושים ומתוקים בחלל המרכזי בו מתקיימת המסיבה- את החלל אותו קישטתם באמצעות אביזרים לימי הולדת מומלץ לאבזר גם בעמדות נשנושים ומתוקים המהווים כיבוד קל למשתתפי המסיבה. את העמדות ניתן לעצב באמצעות מפות שולחן צבעוניות, כאשר על שולחנות האירוח ניתן להציב קערות נשנושים ומתוקים מכל סוג, צבע וטעם, לרבות, קערת ממתקי גומי, קערת חטיפים, קערת שוקולדים וכדומה.


אווירת מסיבה כבר בכניסה לבית- אין זה משנה אם אתם מתגוררים בדירת מגורים בבניין רב קומות או בבית פרטי, אנו ממליצים לכם ליצור אווירה מסיבה כבר בפתח ביתכם/דירתם וזאת באמצעות קישוט דלת הכניסה לביתכם בשלטי יום הולדת או קישוטי יום הולדת שונים.


ציוד להכנת יום הולדת קונספט

הכינו את כל הציוד הנדרש למסיבה מראש ומקמו אותו במקום נגיש הקרוב לחלל בו בחרתם לקיים את המסיבה- מספר ימים לפני מועד המסיבה הכינו לעצמכם רשימת קניות ו/או רשימת מצרכים אותם תצטרכו במהלך המסיבה. וודאו שכל המצרכים/פריטים למסיבה מצויים בהישג ידיכם ומקמו אותם במקום נגיש ומרכזי אחד.


קישוט החלל בו בחרתם לקיים את מסיבת יום ההולדת- כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של אביזרי קישוט למסיבות יום הולדת אותם ניתן לרכוש מבתי עסק שונים העוסקים ומתמחים בנושא. אנו ממליצים לכם לקשט את תקרת החלל בו בחרתם לקיים את מסיבת יום ההולדת במספר גדול של בלונים ליום הולדת ואף להציב מספר בלוני מספרים המציינים את גילו של חוגג יום ההולדת. כיום, תוכלו לרכוש בלוני הליום בזול ובאמצעותם לאבזר את המקום בו בחרתם לקיים את המסיבה, לרבות, בלוני מספרים בזול המגיעים לביתכם שהם מנופחים כבר.

יום הולדת קונספט.

logo בניית אתרים