ווצאפ סניף רחובות ווצאפ סניף יבנה
כוכב
ווצאפ שירות לקוחות - האתר

משלוחים:

1-6 ימי עסקים עד בית הלקוח!

*עלות משלוח 29 ש"ח לכל חלקי הארץ

לקונים ב299 ש"ח ומעלה- משלוח ב15 ש"ח בלבד!!!

סניפים

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00

*בשורת החיפוש כיתבו מילה או חלק ממנה 

מיכל הליום ביתי

תמיד רציתם להיות מסוגלים לנפח בבית בעצמכם בלוני הליום? הזמנתם מחו"ל בלונים מיוחדים ליום ההולדת של הילד? עם מיכל הליום ביתי  תצליחו לנפח בעצמכם את הבלונים. ניתן לנפח בלונים עם מיכל ביתי בבית, בפארק, בחוף הים, במשרד ובכל מקום אחר אליו תגיעו עם בלונים ומיכל הליום חד פעמי מלא.


איך מנפחים את הבלונים?

ניפוח בלונים עם מיכל הליום ביתי מתבצע בצורה פשוטה. כל שעליכם לעשות הוא להלביש את הפייה של הבלון במקום המתאים ולפתוח את המיכל. הקפידו שלא לאפשר לגז "לברוח" בכל פעם בה אתם סוגרים ופותחים את הברז. אם תקפידו לסגור היטב את הברז, הגז יספיק ליותר בלונים. 


האם ניתן למלא מחדש מיכל הליום ביתי?

לצערנו, זהו מיכל חד פעמי ללא אפשרות של מילוי מחדש או שימוש נוסף. לאחר שהשתמשתם בכל הגז בבלון תוכלו להשליך אותו אל פח מחזור מתאים ולרכוש בלון חדש.

 

איך מעצבים חדר בלונים בבית?

כל מה שאתם צריכים בשביל לעצב בעצמם חדר בלונים בבית הוא מיכל הליום ביתי ובלונים איכותיים. מיכל ביתי יספיק לניפוח של כ-40 בלונים רגילים. בכדי למלא חדש שלם בבלונים יידרשו לרוב 2 מכלים לפחות. אתם בוחרים את סוג הבלונים, את הצבעים ואת סגנון העיצוב. הטרנד הנוכחי הוא בלונים בגוון מטאלי עם סרטים ארוכים שמגיעים כמעט עד לרצפה. אם מדובר בהפתעה ליום הולדת כדאי להוסיף על הקיר כיתוב "יום הולדת שמח" בבלונים. אל תשכחו להוסיף גם בלוני ספרות בהתאם לגיל. 


חדר בלונים שעצבתם בעצמכם יהיה מתנה נהדרת ליום האהבה. כיתוב בבלונים על קיר שמסתתר מאחורי עשרות בלונים יהיה הצעת נישואין מרגשת ומקורית. אווירה רומנטית תצליחו לייצור עם בלונים בצורה לב בכל הגדלים. כדאי לבחור בלונים בגוונים של אדום, לבן וזהב. 


תיווצר בחדר תחושה של חדר מלא בבלונים כאשר תפזרו בלונים בכמה גבהים. הבלונים יהיו בחלקם צמודים לתקרה, בחלקם בגובה בינוני (על רהיטים) וגם על הרצפה. הכינו מראש כמות גדולה של בלונים (לפחות 100), נפתחו אותם ותחליטו בהתאם לתוצאה האם דרושים בלונים נוספים. 

logo בניית אתרים