ווצאפ סניף רחובות ווצאפ סניף יבנה
כוכב
ווצאפ שירות לקוחות - האתר

משלוחים:

1-6 ימי עסקים עד בית הלקוח!

*עלות משלוח 29 ש"ח לכל חלקי הארץ

לקונים ב299 ש"ח ומעלה- משלוח ב15 ש"ח בלבד!!!

סניפים

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00

*בשורת החיפוש כיתבו מילה או חלק ממנה 

מיכל הליום חד פעמי

מעוניינים לנפח בעצמכם את הבלונים למסיבה? רכשתם בלונים בעיצוב אישי לניפוח? עם מיכל הליום חד פעמי גם אתם יכולים לנפח בעצמכם בלונים ולעצב חדר בלונים קסום. הגז במיכל מספיק לניפוח של 20-40 בלונים רגילים. ניתן לרכוש מיכל הליום ללא בלונים או בתוספת של בלונים. השימוש במיכל פשוט ואינו דורש ניסיון קודם. עסקה של מיכל הליום ובלונים משתלמת בעבור אלו שמסוגלים ומעוניינים לנפח בעצמם את הבלונים וגם לעצב אותם. 


יתרון נוסף של מיכל הליום חד פעמי הוא הקלות בה אפשר לנייד אותו ממקום למקום. זהו מיכל שמיועד לשימוש עצמי כך שאפשר יהיה לסחוב אותו בקלות לתוך הבית או בכל רכב. חשוב להתאים בין ההספק של מיכל ההליום לבין כמות הבלונים הדרושה. מיכל חד פעמי אחד יספיק לניפוח של כ-40 בלונים. במידת הצורך תרכשו יותר ממיכל אחד. ניתן להשתמש במיכל לניפוח של בלונים בפארק, בחוף הים ועוד. 


יתרונות של מיכל הליום חד פעמי

1. שימוש נוח. 

2. אופציה לניפוח בהליום אצלכם בבית. 

3. מחיר אטרקטיבי (בהשוואה לעלות של זר בלונים מנופחים). 

4. אפשרות לעיצוב עצמאי. 

5. ניתן לנפח בלונים שרכשתם בחו"ל. 


כמה זמן מחזיקים מעמד הבלונים?

בלונים רגילים (עגולים) שתנפחו באמצעות מיכל הליום חד פעמי צפויים להחזיק מעמד באוויר עד 8 שעות. בלוני מיילר מחזיקים מעמד עד 7 ימים (בלונים כסופים עם הדפסים וצורות). על מנת להאריך את חיי הבלונים עליכם להקפיד לנפח אותם כראוי ולאטום היטב את הפתח כניסת הגז. 


האם אפשר לשמור מיכל הליום?

אחסון נכון של מיכל הליום יהיה בחדר מאוורר וקריר. לא כדאי לחשוף אותו לשמש או לטמפרטורה גבוהה. שימו לב שהוא מונח על משטח יציב ושטוח. אין אפשרות למלא שוב מיכל שהתרוקן. לאחר תום השימוש יש להשליך אותו לפח מחזור מתאים.


האם השימוש בהליום מסוכן?

כל עוד עושים במוצר שימוש ראוי וזהיר – אין כל סכנה.  הליום לא נחשב לגז דליק ואינו מהווה חומר בעירה. למרות זאת, כדאי להרחיק את המיכל מילדים ולא לאפשר להם להשתמש בו ללא השגחת מבוגר.  logo בניית אתרים