ווצאפ סניף רחובות ווצאפ סניף יבנה
כוכב
ווצאפ שירות לקוחות - האתר

משלוחים:

1-6 ימי עסקים עד בית הלקוח!

*עלות משלוח 29 ש"ח לכל חלקי הארץ

לקונים ב299 ש"ח ומעלה- משלוח ב15 ש"ח בלבד!!!

סניפים

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00

*בשורת החיפוש כיתבו מילה או חלק ממנה 

ממתקים ליום הולדת

אנו חוגגים יום הולדת רק פעם בשנה, אל תפספסו את ההזדמנות לשמוח, לחגוג וליהנות ממסיבה עם עוגה מקושטת וממתקים. ילדים ומבוגרים נהנים ממסיבה עם ממתקים ליום הולדת ובלונים. גם היום כאשר כולנו מקפידים לצמצם צריכת ממתקים, לא נוותר על שולחן יום הולדת עשיר בממתקים. פעם בשנה נרשה לעצמו לשכוח את הדיאטה וליהנות מהיום המיוחד שלנו. 


טיפים לבחירה חכמה של ממתקים ליום הולדת

1. בחירת ממתקים בהתאם לגילאים של האורחים (חשוב לשים לב לסכנת חנק בעבור ילדים קטנים). 

2. התאמה בין כמות הממתקים לבין כמות האורחים. 

3. שילוב צבעים נכון. 

4. ממתקים שאתם אוהבים. 

5. גיוון בשולחן הממתקים יבטיח שכל אורח יוכל למצוא לעצמו משהו שהוא אוהב. 


איפה כדאי לקנות ממתקים למסיבה?

עשו לכם הרגל לרכוש ממתקים ליום הולדת או כל מסיבה אחרת בחנויות שמתמחות בציוד למסיבות ומציעות מחירים אטרקטיביים. חנויות שמוכרות בכל יום כמויות של ממתקים לימי הולדת מחזיקות באופן קבוע מלאי גדול של ממתקים טריים ואיכותיים. החנויות הגדולות יודעות להציע מגוון ממתקים במחירים אטרקטיביים. הזמנה אחת מהירה שלכם ומשלוח הממתקים כבר נמצא בדרך אליכם. יחד עם הממתקים כדאי להזמין גם בלונים, כלים חד פעמיים, קישוטי מסיבה, הפתעות ואביזרים שעושים מצב רוח טוב. 

מתי כדאי להגיש את הממתקים?

ברוב מסיבות יום ההולדת יהיה שולחן ממתקים אליו יוכלו האורחים לגשת במהלך המסיבה ולהתכבד. אפשר לחלק לכל אורח גם שקית ממתקים ליום הולדת בסוף המסיבה. אם אתם מתכננים להגיש ארוחת ערב ולא תרצו לאפשר לילדים לאכול ממתקים רבים לפני, אפשר יהיה לעצב שולחן מסיבה עם מעט ממתקים ולהגיש את השאר יחד עם העוגה בסוף המסיבה. 


כמה ממתקים כדאי לקנות?

תקבעו את כמות הממתקים בהתאם למספר האורחים והגשת ארוחת ערב במהלך המסיבה. ממתקים לא יהיו תחליף לארוחה, אך אפשר להחליף את הארוחה במגש של כריכים ובורקסים בליווי ירקות חתוכים. תצליחו להבטיח כמות מספקת של ממתקים לכל האורחים במסיבה אם תגישו כ-200 גרם ממתקים לכל ילד שמגיע. בכדי לחשב את הכמות תכפילו את מספר הילדים ב-200 גרם ותוסיפו לכך עוד 500 גרם בעבור אורחים לא צפויים. 

logo בניית אתרים