ווצאפ סניף רחובות ווצאפ סניף יבנה
כוכב
ווצאפ שירות לקוחות - האתר

משלוחים:

1-6 ימי עסקים עד בית הלקוח!

*עלות משלוח 29 ש"ח לכל חלקי הארץ

לקונים ב299 ש"ח ומעלה- משלוח ב15 ש"ח בלבד!!!

סניפים

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00

*בשורת החיפוש כיתבו מילה או חלק ממנה 

עיצוב בלונים לימי הולדת

בלונים מעוצבים לימי הולדת

אחד הסממנים הבולטים ביותר בכל סוג של שמחה, מכל סוג, אלו הבלונים. בלונים מסמלים שמחה וכיף עוד מגיל קטן, כאשר הם מהווים מוקד משיכה לילדים קטנים, ולא רק. הבלונים הם צבעוניים, וכיום יש בלונים מיוחדים עם עיצובים וציורים שונים, והם מסמלים משהו מאוד תמים ושמח. הבלונים נמצאים בכל אירוע, ובמיוחד באירועים יום הולדת. במסיבות יום הולדת ניתן לקבל כיום בלונים עם עיצובים משוגעים ומרשימים. קישוט בלונים לימי הולדת יכולים להיות מתאים לכל מיני שלבים באירוע, החל משלב קבלת הפנים, דרך שלב ההפעלה והם יכולים להוות גם מתנה לאורחים בסיום.

לאור הפופולאריות של בלונים באותם אירועים, יש כיום חנויות אביזרים לימי הולדת שמספקות בלונים בסיטונאות לימי הולדת על פי דרישה. אפשר לבחור את גודל הבלונים, את הכמות שלהם, את העיטורים וההקדשות וכמובן את דרך הסידור. אפשר גם למלא את הבלונים בהליום ולהפריח אותם לשמיים ברגע שייבחר. הטכנולוגיה היא כל כך מתקדמת שאפשר גם להדפיס תמונה על הבלון ועוד כל מיני אלמנטים שלא חשבתם שיכולים להיקשר לבלונים. הבלונים הם בדרך כלל מאוד מרשימים, כיף להסתכל עליהם והם מהווים גימיק ואטרקציה נחמדה מאוד שיכולה לתת ערך מוסף.

בלונים מעוצבים לימי הולדת

האומנות שאפשר לייצר עם הבלונים היא מרהיבה. עיצוב בלונים כולל קיפול של הבלונים לכל מיני צורות, כמו דובי, כלב ועוד אין ספור חיות וצורות. יצירת צורות עם בלונים היא אומנות אותה מעטים יודעים לעשות, וכיום יש אנשים שמסוגלים לעשות דברים יוצאי דופן עם מכשור מיוחד. חשוב לוודא כי בוחרים באנשי מקצוע איכותיים, שמגיעים עם ציוד איכותי ומספקים תוצר מרשים ויפה, שיכול לשדרג את יום ההולדת. יש שיטות שונות של קיפול בלונים עם או בלי מכשור, וגם יכולת להוסיף אלמנטים על הבלון, במה שמעניק טוויסט מעניין.

אטרקציה עם ערך מוסף

העלות של בלונים ליום הולדת לעומת התועלת שמפיקים מהם היא שולית, לבטח אם קונים הרבה מאוד אביזרים לשימוש לקישוט והפתעות לנוכחים. אם רוכשים בלונים מספיק איכותיים, אפשר להשתמש בהם גם אחרי האירוע. ילדים קטנים יעריכו מאוד את קבלת הבלונים ויכולים להשתמש בהם ככלי משחק גם בימים שאחרי האירוע. אנו רואים מפעילים רבים בהרבה ימי הולדת כיום, כולל ליצנים וקוסמים, אך כאשר יש עמדת בלונים מתנפחים, זוהי חגיגה אמיתית לילדים במקום. זוהי מתנה נחמדה ויוצאת דופן שקשה להשיג באופן יחסי ולכן, ילדים אשר מגיעים לימי הולדת, מחפשים באופן אוטומטי את עמדת הבלונים.

בלון בצורת כלב ליום הולדת

הורים רבים חושבים כיצד ניתן לשדרג את יום ההולדת של הילד, וזה לא פשוט. קונים המון אלמנטים לקישוט, אוכל ומתנות לילדים, אך עדיין לעיתים מרגישים שמשהו חסר. כאשר מזמינים עמדת בלונים מתנפחים עם מפעיל, מקבלים אטרקציה שונה ומיוחדת, שמעניקה לילדים בלונים בשלל צורות וצבעים, איתם הם יכולים לשחק ואותם הם יכולים גם לקחת הביתה בתום האירוע.

לקטלוג לחצו כאן.
logo בניית אתרים