ווצאפ סניף רחובות ווצאפ סניף יבנה
כוכב
ווצאפ שירות לקוחות - האתר

משלוחים:

1-6 ימי עסקים עד בית הלקוח!

*עלות משלוח 29 ש"ח לכל חלקי הארץ

לקונים ב299 ש"ח ומעלה- משלוח ב15 ש"ח בלבד!!!

סניפים

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00

*בשורת החיפוש כיתבו מילה או חלק ממנה 

קופסאות לעוגה

עומדים לקיים מסיבת יום הולדת בביתכם? בשורות הבאות תוכלו למצוא 5 טיפים מעשיים לעיצוב ימי הולדת בבית.


מסיבות ימי הולדת הנערכות בסביבת המגורים מחייבות אתכם להיערכות מוקדמת גם בכל הנוגע לארגון סביבת המגורים וגם בכל הנוגע לאבזור הבית באביזרי מסיבה. על מנת לייעל את ההכנות המקדימות הנדרשות לחגיגת יום הולדת בבית, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם לאמץ את כל אחד מחמשת הטיפים הבאים:


תחמו את חלל המגורים המרכזי בו אתם עומדים לקיים את המסיבה- במידה ובחרתם לקיים את מסיבת יום ההולדת בביתכם, אנו ממליצים לכם להגדיר מראש את האזור בו תיערך המסיבה ולדאוג לתחם את האזור באמצעות אביזרי קישוט חדר ליום הולדת. את החלל בו בחרתם לקיים את מסיבת יום ההולדת בביתכם מומלץ לפנות מפריטי ריהוט העלולים לגרום לצפיפות. מומלץ לפנות את כל מערכות הריהוט הגדולות לפינה אחרת בשטח הבית ולפנות מקום מקסימאלי לאירוח המסיבה בהתאם למספר המשתתפים בה.

הציבו עמדות נשנושים ומתוקים בחלל המרכזי בו מתקיימת המסיבה- את החלל אותו קישטתם באמצעות אביזרים לימי הולדת מומלץ לאבזר גם בעמדות נשנושים ומתוקים המהווים כיבוד קל למשתתפי המסיבה. את העמדות ניתן לעצב באמצעות מפות שולחן צבעוניות, כאשר על שולחנות האירוח ניתן להציב קערות נשנושים ומתוקים מכל סוג, צבע וטעם, לרבות, קערת ממתקי גומי, קערת חטיפים, קערת שוקולדים וכדומה.


אווירת מסיבה כבר בכניסה לבית- אין זה משנה אם אתם מתגוררים בדירת מגורים בבניין רב קומות או בבית פרטי, אנו ממליצים לכם ליצור אווירה מסיבה כבר בפתח ביתכם/דירתם וזאת באמצעות קישוט דלת הכניסה לביתכם בשלטי יום הולדת או קישוטי יום הולדת שונים.


עוגת יום הולדת

אחרי שהכנתם את מסיבת יום ההולדת הגיע הרגע לבחירת המאכל העיקרי - עוגת יום ההולדת. היום, לא מספיק רק להביא עוגה יפה וטעימה, צריך גם להביא אותה בתוך קופסא מהודרת המתאימה לאירוע.

קופסאות לעוגה אפשר למצוא היום בחנויות השונות וברחבי הרשת. אם חיפשתם קופסאות לעוגה ברשת ככל הנראה מצאתם מבחר ענק של קופסאות ואתם לא יודעים איזו קופסא תתאים למה שאתם מחפשים.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור קופסא שמתאימה לקונספט של העוגה. אם הכנתם עוגה לילד, תבחרו קופסאות לעוגה שקופה עם מעט צבעים כחולים. אם הכנתם עוגה לילדה, תבחרו קופסאות לעוגה בצבעים ורדרדים. כמובן שחשוב לשים לב לצבע העוגה ולצבע האהוב על חתן יום ההולדת.


logo בניית אתרים