ווצאפ סניף רחובות ווצאפ סניף יבנה
כוכב
ווצאפ שירות לקוחות - האתר

משלוחים:

1-6 ימי עסקים עד בית הלקוח!

*עלות משלוח 29 ש"ח לכל חלקי הארץ

לקונים ב299 ש"ח ומעלה- משלוח ב15 ש"ח בלבד!!!

סניפים

סניף רחובות: הרצל 163

סניף יבנה: הדוגית 16, מרכז רוגובין

א’-ה’: 9:00-20:00, ו’ 9:00-14:00

*בשורת החיפוש כיתבו מילה או חלק ממנה 

תקנון
."מנהלי האתר "כפר גלעדי" הינו אתר ברשת האינטרנט המשמש כקטלוג וחנות לאביזרים לאירועים, האתר מתופעל ע"י "רשת חנויות כפר גלעדי, אשר מוכרת ומשווקת אביזרים לאירועים. כל הזכויות לתכנים, לתוכנה והעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורות לכפר גלעדי מבית מ.ש.י ייבוא ושיווק בע"מ. 

כל התמונות באתר הן להמחשה בלבד. יש להתייחס לכותרת (הלא היא שם המוצר) ולתוכן המוצר ב״פרטים נוספים״.
 

אופן הקניה: רשאי לקנות באתר כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל. באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים, משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו. המשתמש יכול לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה וביצוע התשלום. המוצרים המוצגים באתר מיועדים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

איסוף עצמי: אנו מאפשרים לכלל לקוחותינו לבצע הזמנה באתר ולבוא לאסוף את המוצר , ניתן להגיע לאסוף את המוצר בתיאום הגעה מראש ולאחר שההזמנה בוצעה באתר. ניתן לאסוף את המוצרים בימים א'-ה' בין השעות 09:30-18:00 ובימי ו' בין השעות 13:00 –9:30 בכתובת: הרצל 163 רחובות- כפר גלעדי חנות היבואן וזאת לאחר שיחה טלפונית/הודעת WhatsApp מטעם החנות שההזמנה אכן מוכנה. זמן הכנת ההזמנה הוא עד 6 ימי עסקים. 

במידה ובחרתם איסוף עצמי מסניף אזור ניתן לעשות זאת על פי התנאים המצוינים מעלה בכתובת המצודה 6 אזור שופינג סנטר קומה 1.


תשלום: התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי בלבד גם באיסוף עצמי וגם במקרה של משלוח, כאשר יש אפשרות לקנייה בתשלומים, ללא ריבית, בהתאם לגובה הקנייה, החיוב בפועל נעשה לאחר הכנת החבילה וסמוך לשליחתה . פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים

הכנת ההזמנה: כל הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי שלנו דרך קבע וזמינים לאספקה מיידית, במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי, אנו מתחייבים להודיע טלפונית או בהודעת WhatsApp ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח על פריט חלופי או זיכוי עבור אותו מוצר בהתאם לבחירתו ולשביעות רצונו של הלקוח. במידה וקיימים חוסרים במלאי והלקוח אינו מעוניין בפריט חלופי- תינתן ללקוח האפשרות לבטל הזמנתו ללא כל עלות. יודגש כי מוצרים אשר מוגדרים מוצרי חגים כגון: יום העצמאות, פורים, סוכות וכו' אינם נמצאים כדרך קבע במלאי ולכן במידה ומבוצעת הזמנה של מוצר חג שלא במועד החג- ההזמנה תסופק עד 14 ימי עסקים במידה וכל המוצרים אכן נמצאים במלאי. במידה וקיים חוסר במלאי של מוצר אחד או יותר אשר הוזמנו ע"י הלקוח, תבוצע התקשרות ללקוח עד 7 ימי עסקים ממועד ההזמנה. 

משלוח: אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ, המשלוח נעשה באמצעות שרות שליחים או שרות דואר אחר, מועדי האספקה המצוינים באתר מסתמכים על תקנון חברת השליחויות ועל אחריותה וכפופים להמצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה ומענה הלקוח לשליח בעת הגעתו לכתובת, לקונה אשר לא ימצא בביתו או משרדו או לקוח אשר לא יענה לשליח לא תהיה כל טענה כלפיי חברת כפר גלעדי מבית מ.ש.י ייבוא ושיווק בע"מ על אי עמידה בזמני הגעת המשלוח וחברת השליחויות תיצור קשר עם הלקוח לצורך תאום מחודש של מועד האספקה.

 
משלוחים מיוחדים: חלק ממוצרינו דורשים בשל גודלם ו/או משקלם תנאיי משלוח מיוחדים או יקרים יותר מאחרים. לכן, אנו שומרים לעצמנו את האפשרות לקבוע כי המשלוח של  מוצרים כנ"ל יתאפשר רק בתנאים מיוחדים וייתכן כי משלוח אף לא יתאפשר כלל. הרשת שומרת לעצמה את הזכות להוסיף עלות משלוח במידת הצורך וזאת אך ורק באישורו של הלקוח ובהסכמתו לתוספת עלות המשלוח,.

ביטול עסקה: רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר. את המוצרים יש להחזיר לסניף רחובות הרצל 163 כאשר הוצאות המשלוח חלות על הקונה.

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981

לקוח אשר יסרב לקבל את המשלוח מחברת המשלוחים מאיזושהי סיבה יהיה עליו לפנות אלינו בכתב או בשיחת טלפון למספר 170555249 או בווצאפ של השירות לקוחות

בבקשה לבצע ביטול עסק.

אין החברה מתחייבת לזכות באופן אוטומטי עבור משלוח שהלקוח סירב לקבל!


בלונים: יובהר כי מחירי כל הבלונים באתר הינם ללא הליום אלא אם צוין אחרת.

זמני אספקה:

*זמן האספקה של הזמנות באתר הינו עד 6 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה (הזמנה שהתקבלה לאחר השעה 10:00 תשלח ביום שלמחרת).

**ישובים חריגים - קיבוצים, כפרים, מושבים, צפון רחוק, מצפה רמון, שדה בוקר, ים המלח, אילת וישובים מעבר לקו הירוק - עד 7 ימי עסקים.

***תיתכן סטייה במועד האספקה בהתאם לחברת השליחויות.


- זמן אספקה של מוצרי סובלימציה (מודפסים) - הינו עד 15 ימי עסקים.

  (תיתכן סטייה של עד 5% בהדפסה)


כל המוצרים אשר נשלחים נבדקים לפני האריזה במידה ונתקלתם בבעיה ניתן לפנות לטל' 1700555249 
.אחריות מוצרים: המוצרים אותם אנו מספקים הינם מוצרי ייבוא אשר נבדקים באופן רנדומאלי באם קרה מקרה ואחד מן המוצרים לא עבד מסיבה כלשהי לא תינתן אחריות.

האחריות על המוצרים תנתן בבית העסק המרכזי הרצל 163, רחובות על פי תקנון האתר ותקנות המסחר הארצי.

 
הצהרת פרטיות: על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים, שם, שם חברה מס תעודת זהות או ח.פ כתובתו כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו, מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי . יצויין כי גם לקוח אשר סיים הזמנה אך טרם הכניס פרטי אשראי- פרטיו נשמרים במערכת וחברת כפר גלעדי רשאית ליצור עמו קשר לצורך השלמת ההזמנה. מאגר לקוחות כפר גלעדי הינו מאגר רשום במשרד המשפטים מס' 568899. ניתן לפנות לאחראי בנושא פרטיות במייל:

kfargiladi10@gmail.com


logo בניית אתרים